תמר דגים

בת 53 ,גרה בחיפה,
פסיכותרפיסטית הוליסטית, מלווה תהליכי ריפוי ומודעות, שינוי אנרגטי ותודעתי, מנחת סדנאות מודעות ומדיטציה, מרצה

אימא לשני בוגרים, בן ובת, חיה, נושמת, לומדת ומלמדת מודעות והתפתחות, מרפאה הוליסטית, אוהבת את החיים. אוהבת מאוד את מה שעושה. עובדת עם נוער לאורך כל הדרך.
מקצועי השני הוא עיצוב (הום סטיילינג), וגם בזה מבלה את זמני.
משתדלת להיות בפוקוס, לשים דגש על החיובי, להיות בתשומת לב לדברים החשובים בחיים (ילדים, שמחה, אהבה, מימוש, נתינה) ולעשות טוב בעולם.

החונכות מאפשרת לי בעיקר לצאת מעצמי ולהיות בשביל האחר, לפתוח את הלב, לתת להתקרב, לגלות עולם.

זה נעים וחשוב לדעת שיש באפשרותי להשפיע טוב. לעזור, ולו במעט. זה מחבר לשמחה.
מעבר לכך בקבוצת החונכים מתאפשרת תמיכה טובה ומרגשת ומתקיימת למידה מועילה. הקשר עם כל המערך של ״מצמצמים רווחים״ פותח חלון לעולם שאני מעוניינת להיות חלק ממנו, לתת, להשפיע, ליצור שינוי ולהביא אהבה.

תודה רבה

אלונה כהן

בת 23 ,גרה בעפולה, סטודנטית לסיעוד

אני בת יחידה בין שלושה בנים, מתגוררת בעפולה עם בן זוגי, סטודנטית שנה ראשונה לתואר. אוהבת לטייל וליצור, אוהבת בעלי חיים.

בתחילת החונכות הייתי בתקופה לא טובה מבחינה נפשית ומנטלית. המשפחה שלי עברה טלטלה כשהעסק המשפחתי שלנו הוצת ונשרף, וזאת בנוסף לכל הקשיים שהיו לי כיתומה מאם, כמתמודדת עם החיים לבד וכמטפלת באבא. הרגשתי צורך לפרוק למישהו.

כאן נכנסה תמר החונכת שלי, שתמיד הייתה לי אוזן קשבת ויד מכוונת, תמיד יעצה והובילה אותי למקומות חיוביים. לאט לאט הרגשתי שהמצב המנטלי שלי משתפר, היו רגעים של צחוק ושחרור עם תמר, וללא ספק היא עזרה לי להתמודד עם הקשיים שהיו לי בתקופה האחרונה. החונכת שלי גרמה לי להאמין בעצמי יותר ועזרה לי להעצים את עצמי ולהתקדם הלאה גם כשקשה.